دنباله دار ~~~~~@ CoMeT

وبلاگ گروهی - نجومی دانشجویان دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی


به نام خدا
کانون نخبگان


انجمن الکترونیکی نجوم


انجمن نجوم خواجه نصیر الدین طوسیتقدیم می کند :سلامی دوباره از فراسوی کهکشانها و به گرمی ستارگان عظیم به دوستداران علم و زیبایی مخصوصا علاقه مندان به نجوم ... 

چه آنها که با ما در ارتباط بودند ( و البته هم اکنون نیز هستند ) و چه آنها که بارها شنیده اند و فقط تشویق کرده اند و چه آنها که برای اولین بار این متن را از ما می خوانند...

به هر حال ضمن تشکر از شما خواننده ی گرامی ( مهم نیست جزو کدام دسته هستید ! ) لازم است به اطلاع شما برسانیم که انشالله جلسه معارفه انجمن نجوم خواجه نصیر الدین طوسی و انجمن نجوم-کانون نخبگان روز یکشنبه هفته آینده مورخ 88/5/25 ساعت 16:30 الی 19:30 در فرهنگسرای شفق (دانشجو) واقع در یوسف آباد - خیابان 21 - فرهنگسرای شفق - سرای کتاب برگزار خواهد شد.

 

در این جلسه ضمن تشریح فعالیت های گذشته و نتایج حاصله ، برنامه های آتی اعم از برگزاری کلاس های حضوری مقدماتی و پیشرفته،برگزاری کارگاه های آموزشی-تحقیقاتی،برنامه های میدانی،کنفرانس های عمومی و نیمه تخصصی،تحقیقات علمی-کاربردی،ارائه مقاله و ... مورد بحث فرار خواهند گرفت.

 

همچنین ضمن آشنایی با انجمن،متقابلا تخصص ها و زمینه های مشارکت شرکت کنندگان مشخص و معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است شرکت در این کلاس و کلیه فعالیت ها برای عموم آزاد است.

همچنین پیشنهاد می شود کسانی که هم اکنون مطلع شده اند و گمان می کنند به علت نداشتن اطلاعات کافی در مورد نجوم،نمی توانند شرکت کنند،این کلاس می تواند نقطه ی شروع مناسبی جهت دستیابی به اطلاعات کافی و از آن مهم تر عمل به دستورات خدا و پیامبر(ص) و ائمه اطهار (ع) باشد.

امید است در این راه بتوانیم در کنار یکدیگر گام کوچکی برای رسیدن به قله های معرفت و شکر و علم و تقوا برداشته شود و به آنچه که اعتقاد داریم،احترام گذاشته و آنرا به عرصه ظهور و عمل بنمایانیم.

 

در انتها نیز لازم است از کلیه کسانی که در این راه همراه گشته و می گردند سپاسگذاری کنم و برای تک تک دوستان گرام آرزوی موفقیت و پیروزی از درگاه خداوند منان دارم.

 

                           

                                                                                      با تشکر

                

                                                                                  کانون نخبگان

  

                                                                    انجمن الکترونیکی نجوم

  

                                               انجمن نجوم خواجه نصیر الدین طوسی

 

تاریخ ارسال: جمعه 23 مرداد‌ماه سال 1388 ساعت 17:59 | نویسنده: روح اله عنایتی | چاپ مطلب 1 نظر